75. schůze, 294. hlasování, 17. března 2010, 16:53
Vl. n. z. o České národní bance - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 116 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- A Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- 0 Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- 0 Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- M Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- M Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- 0 Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- M Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- M Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- A Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Pavel Smetana
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 14 | 0 | 4 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 16 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 3 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 116 | 0 | 43 | 27 | 14 |