75. schůze, 154. hlasování, 16. března 2010, 15:02
Pořad schůze
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 134).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 78 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 86 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- M Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- M Zdeněk Maršíček
- M Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- M Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4)
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- Z Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- M David Kafka
- M Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- M Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- Z Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
(žádost o opravu záznamu) - Z Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- Z Pavel Smetana
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 0 | 2 | 11 | 2 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 0 | 7 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 4 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 1 | 2 | 11 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 4 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 78 | 2 | 21 | 86 | 13 |