64. schůze, 191. hlasování, 5. listopadu 2009, 09:28
Novela z. o ozbrojených silách České republiky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 75 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- M Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- M Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- M Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- M Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- M Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 David Kafka
- A Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 0 | 10 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 6 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 6 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 0 | 11 | 6 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 0 | 4 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 10 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 75 | 0 | 67 | 37 | 21 |