62. schůze, 165. hlasování, 2. října 2009, 12:42
Novela z. o služeb. poměru příslušníků bezpečnostních sborů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 102 | Je třeba: 52
A Ano: 40 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 74 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- M Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- M Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- M Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- N Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 8M Omluven: 7)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- M Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- A Jan Husák
- N Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- 0 František Sivera
- M Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- M Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 8 | 7 | 1 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 3 | 6 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 2 | 11 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 6 | 8 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 5 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 5 | 8 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 3 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 40 | 52 | 74 | 10 | 24 |