62. schůze, 150. hlasování, 2. října 2009, 09:36
N.ústav.z. o referendu o umístění prvků protiraketové obrany
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 70 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 58 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- Z Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- M Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- M Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- 0 Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- N Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Martin Říman
- M Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- N Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- M Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Petr Hájek
- A Michael Hrbata
- N Jan Husák
- A Irena Kočí
- N Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Pavel Němec
- 0 Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 3 | 7 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 5 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 5 | 6 | 7 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 4 | 6 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 2 | 6 | 3 | 7 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 70 | 20 | 58 | 29 | 23 |