62. schůze, 149. hlasování, 2. října 2009, 09:34
N.ústav.z. o referendu o umístění prvků protiraketové obrany
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 150, stenoprotokol č. 116). Hlasování bylo opakováno (č. 153).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 57 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- M Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- N Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- 0 Václav Šlajs
- M Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
(námitka proti hlasování) - 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- N David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- 0 Juraj Raninec
- M Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Martin Říman
- M Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- N Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Domesová
- M Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- A Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- A František Sivera
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- M Pavel Němec
- 0 Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 5 | 7 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 5 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 5 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 4 | 5 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 6 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 6 | 7 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 2 | 7 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 6 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 57 | 36 | 65 | 19 | 23 |