63. schůze, 45. hlasování, 25. září 2009, 12:25
Novela z. související se státním rozpočtem ČR na rok 2010
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 46, stenoprotokol č. 51). Hlasování bylo opakováno (č. 47).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 192 | Je třeba: 97
A Ano: 100 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 2 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Jan Babor
- N Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
(námitka proti hlasování) - A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 13Z Zdržel se: 4)
- Z Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Monika Hašková
- Z Kateřina Jacques
- N Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Zdeněk Besta
- N Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Martin Říman
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 4)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Petr Hájek
- N Michael Hrbata
- N Jan Husák
- A Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- Z František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 13 | 0 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 5 | 1 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 59 | 6 | 33 | 2 |