59. schůze, 508. hlasování, 19. června 2009, 12:33
Novela trestního zákoníku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 42 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 85 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- M Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- M Boris Šťastný
- M Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- 0 Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- M Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- M Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- M Pavel Němec
- M Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 1 | 9 | 6 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 7 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 5 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 0 | 12 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 1 | 12 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 4 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 10 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 5 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 6 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 42 | 7 | 85 | 46 | 20 |