59. schůze, 282. hlasování, 16. června 2009, 14:30
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 36 | N Ne: 86 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- Z Jiří Janeček
- N Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- N David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Martin Říman
- N Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- Z Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- N Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- Z František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- N Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 9 | 3 | 5 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 5 | 3 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 0 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 7 | 5 | 6 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 9 | 1 | 7 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 10 | 3 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 86 | 19 | 53 | 6 |