59. schůze, 229. hlasování, 12. června 2009, 10:13
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 67 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- N Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- M Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 130 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- 0 Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- M Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- N Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- M Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 6 | 6 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 4 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 13 | 3 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 4 | 9 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 4 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 2 | 11 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 67 | 52 | 53 | 15 | 13 |