59. schůze, 227. hlasování, 12. června 2009, 10:11
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 103 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- M Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 180 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- 0 Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- M Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- M Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 2 | 7 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 4 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 18 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 0 | 9 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 12 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 103 | 4 | 55 | 25 | 13 |