44. schůze, 37. hlasování, 9. prosince 2008, 18:53
Novela z. o trestním řízení soudním (trestní řád)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 144 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 8)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 8)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- M Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- M Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 11Z Zdržel se: 1)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 15 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 0 | 8 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 8 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 144 | 0 | 49 | 2 | 5 |