34. schůze, 240. hlasování, 25. června 2008, 21:43
Novela z. o soudech, soudcích, přísedících
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 11 | N Ne: 96 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- N Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- N Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- 0 Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- N Daniel Reisiegel
- M Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- M Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- M Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- M Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- M Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- N Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Milan Bičík
- 0 František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- Z František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 12 | 5 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 3 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 3 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 12 | 5 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 7 | 6 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 7 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 10 | 5 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 0 | 5 | 3 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 11 | 96 | 37 | 48 | 8 |