30. schůze, 91. hlasování, 25. dubna 2008, 09:19
Novela z. o spotřebních daních
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 24 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- M Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- N Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- M Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- N Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- M David Kafka
- N Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- M Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- M Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- M Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 8 | 2 | 6 | 3 |
Jihočeský | 13 | 1 | 7 | 0 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 2 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 12 | 4 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 9 | 5 | 6 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 8 | 6 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 24 | 74 | 35 | 53 | 14 |