7. schůze, 98. hlasování, 1. prosince 2006, 12:31
Info vlády o možnosti zřízení voj.základny USA
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 59 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 61 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- M František Vnouček
- Z Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- M Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- M Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- M Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- 0 František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 2 | 5 | 5 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 1 | 6 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 2 | 4 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 2 | 10 | 7 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 3 | 10 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 4 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 59 | 11 | 61 | 61 | 8 |