7. schůze, 97. hlasování, 1. prosince 2006, 12:30
Info vlády o možnosti zřízení voj.základny USA
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 25 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- M František Vnouček
- A Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- M Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- M Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- 0 František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 10 | 5 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 5 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 1 | 7 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 13 | 4 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 4 | 10 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 5 | 10 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 25 | 61 | 63 | 43 | 8 |