6. schůze, 166. hlasování, 8. listopadu 2006, 16:15
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 29 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- Z Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- M Jan Vidím
- M František Vnouček
- A Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Jan Babor
- Z Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15)
- Z Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- N Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- N David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- M Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z David Kafka
- Z Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Milan Bičík
- Z František Bublan
- N Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- M Michael Hrbata
- N Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- Z František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Martin Tesařík
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 4)
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 7 | 1 | 10 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 1 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 6 | 2 | 15 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 11 | 1 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 2 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 11 | 1 | 7 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 75 | 19 | 69 | 8 |