6. schůze, 165. hlasování, 8. listopadu 2006, 16:14
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 94 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- M Jan Vidím
- M František Vnouček
- A Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- N Jan Babor
- A Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- N Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- N David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- M Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- N Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 1)
- M Milan Bičík
- A František Bublan
- N Karel Černý
- A Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- M Michael Hrbata
- N Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Martin Tesařík
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 4)
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Jihočeský | 13 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 7 | 1 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 9 | 1 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 94 | 66 | 19 | 13 | 8 |