6. schůze, 65. hlasování, 25. října 2006, 17:04
Návrh státního závěrečného účtu ČR za rok 2005
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 94 | Je třeba: 48
A Ano: 63 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 96 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- Z Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- 0 Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 8)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- M Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- A Jan Látka
- N Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- M Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- A David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 10)
- A Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- 0 Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- N Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- N Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- M Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- M Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- M Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 3 | 14 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 5 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 5 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 1 | 16 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 3 | 10 | 0 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 1 | 11 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 63 | 23 | 96 | 8 | 10 |