55. schůze, 176. hlasování, 25. dubna 2006, 16:25
Vl.n.z. o ochraně před diskriminací - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 79 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 91 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- A Pavel Němec
- M Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- M Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- M Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 8)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- Z Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Andrej Grega
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9Z Zdržel se: 14)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Silva Černohorská
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- Z Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Alexander Černý
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- M Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 1 | 1 | 8 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 1 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 3 | 10 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 0 | 0 | 14 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 3 | 2 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 79 | 8 | 14 | 91 | 8 |