55. schůze, 114. hlasování, 19. dubna 2006, 18:55
Doh. mezi ČR a Čínskou lid.rep. o podpoře a ochr
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 79 | Je třeba: 40
A Ano: 63 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 112 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 15M Omluven: 1)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Lenka Mazuchová
- 0 Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- M Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- 0 Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 8)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- 0 František Beneš
- 0 Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- 0 Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- 0 Andrej Grega
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- A Silva Černohorská
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- M Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- M Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 1 | 15 | 0 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 1 | 16 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 0 | 13 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 3 | 10 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 63 | 7 | 112 | 9 | 9 |