54. schůze, 279. hlasování, 15. března 2006, 16:43
Vl. n. z. o nakládání s bezpečnostním materiálem
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 107 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 44 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- A Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- 0 Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- N Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
- A Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 15 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 0 | 6 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 3 | 5 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 107 | 18 | 44 | 23 | 8 |