54. schůze, 165. hlasování, 14. března 2006, 18:50
Vl. n. z. o koncesních smlouvách (koncesní zák.)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 81 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 46 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- N František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- N Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- M Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- Z Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 5 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 6 | 8 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 4 | 5 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 8 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 81 | 42 | 46 | 23 | 8 |