54. schůze, 106. hlasování, 10. března 2006, 13:42
Novela z. o zrušení Fondu národního majetku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 35 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 68 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- N Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- N Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- N Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- Z Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
- 0 Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- M Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 4 | 5 | 7 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 4 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 7 | 9 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 3 | 9 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 5 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 3 | 1 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 2 | 14 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 4 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 35 | 40 | 68 | 48 | 9 |