53. schůze, 867. hlasování, 10. února 2006, 15:21
Novela z. o rozhlas. a televiz. vysílání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 117 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- M Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- N Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- M Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6M Omluven: 4)
- M Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- M Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- M Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 17 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 4 | 5 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 6 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 117 | 5 | 51 | 7 | 20 |