53. schůze, 386. hlasování, 7. února 2006, 17:07
Novela z. o volbách do zastupitelstev obcí
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 31 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 82 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- M Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- 0 František Beneš
- N Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- N Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- 0 Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- M Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- A Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- M Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- M Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 2 | 10 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 3 | 7 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 7 | 8 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 5 | 7 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 3 | 12 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 7 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 31 | 37 | 82 | 37 | 13 |