51. schůze, 1174. hlasování, 20. prosince 2005, 18:43
Vládní návrh zákona o vyvlastnění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 4 | N Ne: 102 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 64 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- N Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N František Koníček
- N Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- M Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- N František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Pavol Kubuš
- N Petr Lachnit
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- Z Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 8Z Zdržel se: 4)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- M Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 12 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 8 | 3 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 7 | 5 | 12 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 12 | 3 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 6 | 1 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 11 | 3 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 8 | 0 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 4 | 102 | 24 | 64 | 6 |