29. schůze, 13. hlasování, 14. března 1995, 14:33
Návrh org.v.PS na vyj. upuštění od zásad zák.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 100 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 31 | Z Zdržel se: 60 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- Z Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- A Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- N Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- Z Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- Z Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- Z František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- Z Miroslav Řezníček
- Z Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- A Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- Z Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 1 | 3 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 1 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 2 | 7 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 2 | 4 | 8 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 0 | 5 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 2 | 4 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 21 | 0 | 4 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 9 | 31 | 60 | 0 |