51. schůze, 617. hlasování, 6. prosince 2005, 18:44
Zdravotně pojistný plán VZP ČR na rok 2005
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 8 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 143 |
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 15)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 14)
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- Z Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 15)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 17)
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z František Koníček
- Z Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 1 | 6 | 15 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 0 | 8 | 14 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 1 | 10 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 0 | 8 | 15 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 2 | 8 | 0 |
Středočeský | 23 | 1 | 0 | 5 | 17 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 3 | 10 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 8 | 2 | 47 | 143 | 0 |