48. schůze, 523. hlasování, 27. října 2005, 12:21
Vl. n. zákona o územně správním členění státu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 86 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 90 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 František Koníček
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- 0 Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- M Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- M Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- M Josef Švarcbek
- M Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 13M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- M Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- M Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- M Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
- A Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 8 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 10 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 13 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 0 | 11 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 1 | 12 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 86 | 1 | 90 | 8 | 15 |