48. schůze, 295. hlasování, 20. října 2005, 12:46
Vl.n.z. o úrazovém pojištění zaměstnanců - souvi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 36 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 57 | M Omluven: 4 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N František Koníček
- 0 Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 7)
- 0 Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- M Milan Ekert
- 0 Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 9 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 3 | 7 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 6 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 5 | 9 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 10 | 3 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 6 | 9 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 59 | 57 | 44 | 4 |