30. schůze, 171. hlasování, 19. dubna 1995, 16:04
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 28 | N Ne: 85 | 0 Nepřihlášen: 39 | Z Zdržel se: 48 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- Z Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- Z René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- Z Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- Z František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- Z Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 200 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- N Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- X Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 140 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- N František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- Z Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 8 | 6 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 8 | 6 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 1 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 8 | 5 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 13 | 5 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 9 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 20 | 6 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 14 | 8 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 28 | 85 | 39 | 48 | 0 |