30. schůze, 170. hlasování, 19. dubna 1995, 16:02
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 36 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 31 | Z Zdržel se: 52 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- Z František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- Z Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 11)
- X Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- Z František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 10 | 6 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 8 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 11 | 5 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 12 | 4 | 8 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 8 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 15 | 2 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 3 | 13 | 8 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 81 | 31 | 52 | 0 |