30. schůze, 155. hlasování, 19. dubna 1995, 15:41
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 27 | N Ne: 86 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 59 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- Z Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- N Jan Černý
- Z Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- 0 Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- Z Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- Z František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- Z Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 16)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- X Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- X Robert Kolář
- N Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- Z Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- Z Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- Z František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- Z Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 12 | 4 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 8 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 9 | 5 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 0 | 14 | 5 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 7 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 16 | 1 | 16 | 0 |
Severomoravský | 35 | 7 | 15 | 5 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 86 | 28 | 59 | 0 |