30. schůze, 138. hlasování, 19. dubna 1995, 15:24
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 86 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 57 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- Z Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- Z René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- Z Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- Z Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- Z Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- Z Tomáš Štěrba
- Z Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- A Jan Jegla
- X Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- N Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 13)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- Z Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- Z Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 5 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 4 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 3 | 5 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 1 | 7 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 3 | 2 | 13 | 0 |
Severomoravský | 35 | 9 | 6 | 7 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 86 | 24 | 33 | 57 | 0 |