30. schůze, 136. hlasování, 19. dubna 1995, 15:15
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 111 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 30 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- X Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- N Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- A Jan Jegla
- X Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- N František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 4 | 7 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 9 | 3 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 20 | 3 | 6 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 111 | 26 | 33 | 30 | 0 |