30. schůze, 134. hlasování, 19. dubna 1995, 15:15
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 121 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 33 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- X Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- N Jan Černý
- Z Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- Z Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- X Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- X Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- Z Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 2 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 12 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 4 | 3 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 22 | 2 | 6 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 121 | 12 | 34 | 33 | 0 |