45. schůze, 130. hlasování, 22. června 2005, 10:23
Novela z. o provozu na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 114 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- A František Koníček
- M Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- A Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- A Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- M Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- M Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- M Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 14 | 1 | 2 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 16 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 114 | 30 | 11 | 29 | 16 |