41. schůze, 407. hlasování, 18. února 2005, 13:01
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 78 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jarmila Boháčková
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- Z Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- M Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- M Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- M Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- M Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 6 | 6 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 7 | 4 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 8 | 3 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 3 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 70 | 27 | 15 | 10 |