41. schůze, 152. hlasování, 11. února 2005, 09:55
Návrh zákona o výstavbě dálnic
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 88 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- M Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- N Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- M Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- N Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 10 | 2 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 7 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 9 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 2 | 2 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 11 | 2 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 8 | 3 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 69 | 17 | 19 | 7 |