41. schůze, 139. hlasování, 10. února 2005, 17:38
Zpr.o situaci v obl.migrace na území ČR za r. 03
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 96 | Je třeba: 49
A Ano: 52 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 95 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- A Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- M Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- 0 František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- M Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 2)
- 0 Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- A Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- M Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- M Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 3 | 10 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 7 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 4 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 2 | 7 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 0 | 11 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 0 | 17 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 3 | 14 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 6 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 52 | 19 | 95 | 25 | 9 |