33. schůze, 467. hlasování, 1. července 2004, 12:35
Výroč. zpr. o čin. a účet.závěrka SFDI za rok 03
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 57 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 80 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 7)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 5 | 7 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 6 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 1 | 14 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 5 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 3 | 12 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 28 | 80 | 30 | 5 |