33. schůze, 154. hlasování, 23. června 2004, 18:22
Sml.mezi ČR a SR o spol.v boji proti trest.činn.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 124 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 59 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- 0 Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3)
- A Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 8)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- M Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 8 | 0 | 2 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 10 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 9 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 124 | 1 | 59 | 7 | 9 |