31. schůze, 153. hlasování, 11. května 2004, 18:17
V.n.z. o změnách hranic krajů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 23 | N Ne: 101 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- M Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- N Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 9Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- M Radim Turek
- Z Josef Vícha
- M Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- N Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 15Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- M Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 10 | 3 | 6 | 1 |
Jihočeský | 12 | 1 | 8 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 0 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 17 | 2 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 9 | 0 | 8 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 7 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 15 | 0 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 0 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 23 | 101 | 11 | 50 | 15 |