30. schůze, 268. hlasování, 6. dubna 2004, 15:43
Novela z.o Všeob.zdrav.pojišťovně České republ.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 93 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- M Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- M Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z František Beneš
- N Petr Bratský
- M Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- M Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- M Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- M František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 7 | 3 | 5 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 2 | 0 | 10 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 0 | 0 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 5 | 1 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 93 | 28 | 12 | 48 | 19 |