30. schůze, 194. hlasování, 1. dubna 2004, 14:37
V.n.z. o ochr. služeb v obl. rozhlas. a televiz.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 116 | Je třeba: 59
A Ano: 76 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 74 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- M Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- M Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- N Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- M Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Bičík
- M Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 0 | 6 | 6 | 2 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 0 | 12 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 1 | 9 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 6 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 8 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 76 | 10 | 74 | 30 | 10 |