40. schůze, 147. hlasování, 14. března 1996, 15:25
Vl.náv.zák.o provozování soukr.bezp.služeb b
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 6 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 78 | Z Zdržel se: 116 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 17)
- A Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- X Jan Decker
- X Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- X Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 11)
- X Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- X Jan Černý
- 0 Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- X Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- X Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- X Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (0 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 7)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- X Josef Holub
- X Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 11)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- X František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 11)
- X Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- X Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 26)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- X Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- X Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 23)
- X Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- X Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 0 | 4 | 17 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 0 | 11 | 11 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 0 | 15 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 0 | 14 | 11 | 0 |
Západočeský | 17 | 0 | 0 | 6 | 11 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 0 | 0 | 15 | 26 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 0 | 10 | 23 | 0 |
Celkem | 200 | 6 | 0 | 78 | 116 | 0 |