23. schůze, 817. hlasování, 12. prosince 2003, 14:00
Novela z. o posuz. vlivů na živ. prostředí - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 88 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 59 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- M Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- A Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Jiří Patočka
- M Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 0 | 4 | 8 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 7 | 6 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 10 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 0 | 59 | 44 | 9 |