22. schůze, 477. hlasování, 31. října 2003, 14:45
Vl.n.zák.o nakládání se surovými diamanty
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 6 | N Ne: 101 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N František Beneš
- 0 Petr Bratský
- N Petra Buzková
- N Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- N Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 0 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 12 | 4 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 12 | 3 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 8 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 12 | 5 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 0 | 8 | 11 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 10 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 6 | 101 | 42 | 51 | 0 |