18. schůze, 58. hlasování, 25. června 2003, 14:54
Návrh novely Olomouckého kraje o školském zákonu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 77 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- 0 Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- M Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- N Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- N Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- A Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 2 | 7 | 4 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 4 | 6 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 3 | 1 | 8 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 3 | 6 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 0 | 9 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 77 | 27 | 34 | 49 | 13 |